VEKA SOFTLINE 82MD

Veka Softline 82 – opinie

Aby okna Veka zachowały wysoki wydajności energetycznej, muszą zostać zamontowane w prawidłowy sposób, z zachowaniem standardów dotyczących izolacji. W tym wypadku zaleca się, aby montażu nie wykonywać samodzielnie, zlecić to specjalistycznej firmie.

 

J&A Okna Szymanek to nie tylko dystrybutor sprawdzonych rozwiązań dla Twojego domu. Zapewniamy doświadczonych montażystów oraz szybki termin realizacji, dlatego zgłoś się do nas.

Jak przebiega montaż okien Veka Softline 82?

Czy okna PCV muszą być wyłącznie białe? Zdecydowanie nie! Veka wychodzi naprzeciw zmieniającym się gustom i oferuje różne kolory okien PCV, skupiając się przede wszystkim na wzorach imitujących naturalne drewno.

 

Dużą popularnością cieszą się okna Veka Softline 82 antracyt, dąb rustykalny, jasny dąb oraz mahoń. W przypadku nowoczesnego budownictwa często polecanym wyborem jest platyna earl i platyna crown, a w nieco jaśniejszej stylistyce – dąb sheffield jasny.

 

Jednocześnie, nawet jeśli decydujesz się na zakup jasnych okien PCV, to nie musisz obawiać się, że będą trudne w utrzymaniu w czystości. Okna Veka są wysokiej jakości, nie żółkną, łatwo usunąć z nich wszelkie zabrudzenia.

Veka Softline 82 – kolory

Veka Softline 82 – wymiary

Okna Veka Softline 82 to rozwiązanie dla energooszczędnych. Dlaczego? Ponieważ okna Veka charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji. Profile Veka 82 to:

  • 7 komór w profilu ramy;

  • 6 komór w profilu skrzydła.

  •  

Dzięki temu osiągają niski współczynnik przenikania ciepła, co wpływa na mniejsze straty ciepła. Zimą ogrzewanie działa sprawniej, nie „ucieka” przez nieszczelne okna. Natomiast latem okna PCV od Veka zwiększają wydajność klimatyzacji. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na rolety zewnętrzne, dodatkowo zmniejszysz przenikanie promieni słonecznych do środka, czym zapewnisz sobie wyższy komfort podczas upalnych dni.

 

To, co wyróżnia produkty Veka na rynku, to zastosowanie trzech szyb w środku. Co to daje? Okna trzyszybowe to kolejny sposób na to, aby zmniejszyć straty ciepła w domach energooszczędnych oraz pasywnych.

 

Oprócz tego okno PCV z serii Veka Softline zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną, zmniejszając tym samym hałas dobiegający z zewnątrz. Sprawdzi się to, gdy mieszkasz przy ruchliwej ulicy lub w pobliżu obiektów handlowych, gastronomicznych, czy... szkoły/przedszkola.

Okna  Veka Softline 82 – Katowice, Czeladź, Sosnowiec

IDEALNY KLIMAT

W DOMU GWARANTOWANY

INWESTYCJA W

PRZYSZŁOŚĆ

BOGACTWO KOLORÓW

WYDATKI ZA ENERGIĘ

ZDECYDOWANIE W DÓŁ

KOLORY

alt="okna,kolory śląsk"
alt="okna veka- śląsk"
alt="okna veka softline- czeladź"

KOLORY

alt="okna kolory- śląsk"
alt="veka- śląsk"

OKNA


VEKA SOFTLINE 82 MD

alt="okna veka softline 82md- śląsk"

 - Veka Softline 82MD to energooszczędny profil.

 

Innowacyjny system okienny na praktycznie każdą kieszeń. Oszczędzając energię, szybko zarabia sam na siebie.

 

Jest to wielokomorowy system o głębokości zabudowy 82mm.

 

-7-komora rama z uszczelką środkową oraz 6 komorowe skrzydło

 

- współczynnik przenikania ciepła Uw okna osiąga wynik nawet do około 0,7 W/m2K (dla okna referencyjnego o wymiarze 1230×1480 z zastosowaniem szyby z ciepłą ramką TGI o współczynniku Ug =0,5)

 

- oszklenie trój lub dwuszybowe o grubości szyb od 24mm do 52mm stwarza możliwości szklenia futryn i skrzydeł według indywidualnych potrzeb

 

- wariant standardowy okna z przylgowym systemem dwóch uszczelek: zewnętrznej i wewnętrznej. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia długą żywotność uszczelek okiennych. Jest również wariant standardowy z dodatkową uszczelką środkową to układ 3 uszczelek: zewnętrzna, środkowa i wewnętrzna. Okna Veka Softline 82 MD doskonale izolują hałas, zimno, wilgoć i przeciągi.

 

- grubość ścianek zewnętrznych profilu okna wynosi 3mm z tolerancją 0,2mm, czyli parametr, który spełnia najwyższe standardy RAL-klasa A PN-EN 12608

 

- dodatkowa wkładka termiczna zapewnia wyższe parametry izolacji cieplnej

 

- łatwe w konserwacji profile PVC zapewniające długotrwałe użytkowanie

 

- 13 mm oś wrębu okuciowego pozwala na stosowanie szerokiej gamy okuć

 

- szeroki wybór elementów łączących i uzupełniających.

 

- sprawdzone przez dziesiątki lat, godne polecenia wzmocnienia stalowe VEKA zapewniają doskonałą statykę, długookresową funkcję okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie jest komora ze wzmocnieniem stalowym zamkniętym.

 

 

 

alt="okna,drzwi- śląsk"