Decco 83MD– opinie

Aby okna Decco zachowały wysoki wydajności energetycznej, muszą zostać zamontowane w prawidłowy sposób, z zachowaniem standardów dotyczących izolacji. W tym wypadku zaleca się, aby montażu nie wykonywać samodzielnie, zlecić to specjalistycznej firmie.

 

J&A Okna Szymanek to nie tylko dystrybutor sprawdzonych rozwiązań dla Twojego domu. Zapewniamy doświadczonych montażystów oraz szybki termin realizacji, dlatego zgłoś się do nas.

Jak przebiega montaż okien Decco 83?

Czy okna PCV muszą być wyłącznie białe? Zdecydowanie nie! Decco wychodzi naprzeciw zmieniającym się gustom i oferuje różne kolory okien PCV, skupiając się przede wszystkim na wzorach imitujących naturalne drewno.

 

Dużą popularnością cieszą się okna Decco 83MD antracyt, winchester, jasny dąb oraz orzech. W przypadku nowoczesnego budownictwa często polecanym wyborem jest antracytczarny, a w nieco jaśniejszej stylistyce – dąb sheffield .

 

Jednocześnie, nawet jeśli decydujesz się na zakup jasnych okien PCV, to nie musisz obawiać się, że będą trudne w utrzymaniu w czystości. Okna Decco są wysokiej jakości, nie zmieniają barwy, łatwo usunąć z nich wszelkie zabrudzenia.

Okna Decco -kolory

Okna plastikowe Decco dostępne są w różnych wymiarach. To m.in. niewielkie okna uchylne, okna dwu- oraz trzyskrzydłowe, oraz drzwi balkonowe. Napisz do nas, jeśli chcesz się dowiedzieć, czy posiadamy profil okienny Decco o wymaganych przez Ciebie wymiarach.

Okna Decco 82MD-wymiary

Okna Decco 83 MD to rozwiązanie dla energooszczędnych. Dlaczego? Ponieważ okna Decco charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji. Profile Decco to:

  • 7 komór w profilu ramy;

  •  

  • Dzięki temu osiągają niski współczynnik przenikania ciepła, co wpływa na mniejsze straty ciepła. Zimą ogrzewanie działa sprawniej, nie „ucieka” przez nieszczelne okna. Natomiast latem okna PCV od Decco zwiększają wydajność klimatyzacji. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na rolety zewnętrzne, dodatkowo zmniejszysz przenikanie promieni słonecznych do środka, czym zapewnisz sobie wyższy komfort podczas upalnych dni.

 

To, co wyróżnia produkty Decco na rynku, to zastosowanie trzech szyb w środku. Co to daje? Okna trzyszybowe to kolejny sposób na to, aby zmniejszyć straty ciepła w domach energooszczędnych oraz pasywnych.

 

Oprócz tego okno PCV z serii Decco 83 MD zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną, zmniejszając tym samym hałas dobiegający z zewnątrz. Sprawdzi się to, gdy mieszkasz przy ruchliwej ulicy lub w pobliżu obiektów handlowych, gastronomicznych, czy... szkoły/przedszkola.

Okna Decco 83MD-Czeladź,Katowice,Dąbrowa Górnicza 

KOLORY OKIEN

alt="okna,drzwi,rolety- śląsk"

OKNA

e

 

Profil okiena w systemie DECCO 83 to profil o świetnych parametrach termicznych.

-Trzecia uszczelka

-szerokie pakiety szybowe z ciepłą ramką zapewniają parametry, jakich nie gwarantują inne profile.

 

Uw 0,59 W/m2K | 7 komór | 81 mm szerokości | 3 uszczelki

 

-System 7-komorowy o szerokości zabudowy 81 mm z trzecią uszczelką – środkową

-klamki aluminiowe: Rotoline Secustik

-Okucia renomowanej firmy Roto

-Poszerzone komory wzmocnień zwiększające sztywność okien i pozwalające na wykonanie wszystkich prawidłowo zaprojektowanych konstrukcji

-Doskonała izolacyjność cieplna

-Szeroka gama folii dekoracyjnych

 

DECCO 83MD

alt="okna,drzwi- śląsk"