ROLETY DZIEŃ/NOC

rolety śląsk

ŻALUZJE ALUMINIOWE

ROLETY RZYMSKIE

DARMOWA WYCENA

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rolety dzień/noc wykonywane ze specjalnej tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające,charakteryzującej się doskonałą jakością i niecodziennym designem.Wyróżniają się trwałością i doskonałym stylem.Naprzemienny układ pasów na roletach Dzień Noc pozwala na regulację ilości wpadającego światła.Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin pozwala na różne aranżacje.Rolety występują w kasecie lub wolnowiszące.

Sposób montowania rolety jest bardzo łatwy i szybki, za pomocą kołków oraz klipów (klipy znajdują się w zestawie): wewnątrz wnęki, poza wnęką do ściany lub do sufitu. Można również, przy użyciu wkrętów zamontować profil nośny do skrzydła okna.

ROLETY DZIEŃ /NOC

Plisy na dzień i na noc to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie prywatność oraz komfort.

Dzięki tym roletom każdy może cieszyć się stonowanym światłem za dnia i zaciemnieniem w nocy.

Okno może być zasłonięte od góry, od dołu lub według własnych potrzeb np. zasłonięta może być tylko środkowa część szyby. Piękny design plis sprawia, że są doskonałą ozdobą każdego okna.Montaż żaluzji plisowanych jest łatwy. Plisy można zamontować na trzy sposoby: inwazyjny pomiędzy lub na listwy przyszybowe skrzydła okna za pomocą wkrętów oraz zaczepów, a trzeci sposób montażu to bezinwazyjny na skrzydło okna za pomocą uchwytów

 

 

 PLISY

ROLETY WEWNĘTRZNE

alt="okna,drzwi- śląsk"