Okna Perfectherm to rozwiązanie dla energooszczędnych. Dlaczego? Ponieważ okna Perfectherm charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji. Profile Perfectherm to:

  • 6 komór w profilu ramy;

  •  

  • Dzięki temu osiągają niski współczynnik przenikania ciepła, co wpływa na mniejsze straty ciepła. Zimą ogrzewanie działa sprawniej, nie „ucieka” przez nieszczelne okna. Natomiast latem okna PCV od Perfecthernm zwiększają wydajność klimatyzacji. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na rolety zewnętrzne, dodatkowo zmniejszysz przenikanie promieni słonecznych do środka, czym zapewnisz sobie wyższy komfort podczas upalnych dni.

 

To, co wyróżnia produkty Perfectherm na rynku, to zastosowanie trzech szyb w środku. Co to daje? Okna trzyszybowe to kolejny sposób na to, aby zmniejszyć straty ciepła w domach energooszczędnych oraz pasywnych.

 

 

Okna PERFECTHERM-Czeladź,Katowice,Sosnowiec,Będzin

STYLOWE- Okna Perfectherm nadają budynkom lekkości i niezwykłego stylu.

 

HARMONIJNE Okna Perfectherm doskonale prezentują się zarówno w klasycznej bieli jak i w drewnopodobnych foliach dekoracyjnych oraz modernistycznych kolorach z palety RAL.

 

CIEPŁE Sześciokomorowe profile o głębokości zabudowy 80 mm oraz pakiety trzyszybowe 48 mm z ciepłą ramką zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,78 W/m2K.

 

SZCZELNE Zastosowanie trzech uszczelek w skrzydle i w ramie, pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjnych.

 

BEZPIECZNE  Starannie opracowana i wytrzymała konstrukcja, zastosowanie zaczepów antywyważeniowych .

 

NIEZAWODNE  Profile w klasie grubości A, okucia są obwiedniowe w najwyższej klasie antykorozyjności

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE  PERFECTHERM

alt="okna,drzwi- śląsk"